Ubercart Make an Offer (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Name
hu: Név

en: Email
hu: E-mail

en: Phone
hu: Telefon

en: Send
hu: Küldés

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Customer Information
hu: Vevőinformáció
