Ubercart Make an Offer (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Send
nl: Versturen

en: Phone No
nl: Telefoonnummer

en: Customer Information
nl: Klantinformatie
