Ubercart Make an Offer (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: Send
sk: Odoslať

en: Customer Information
sk: Informácie o zákazníkovi
