Ubercart Make an Offer (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Email
fr: Courriel

en: Phone
fr: Téléphone

en: Send
fr: Envoyer

en: Customer Information
fr: Coordonnés de l'utilisateur
