Ubercart Make an Offer (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Send
lt: Siųsti

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma
