Ubercart Make an Offer (6.x-1.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Name
es: Nombre

en: Email
es: Correo electrónico

en: Phone
es: Teléfono

en: Send
es: Enviar

en: Customer Information
es: Información del cliente
