Ubercart Make an Offer (6.x-1.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Name
it: Nome

en: Email
it: E-mail

en: Phone
it: Telefono

en: Send
it: Invia

en: Customer Information
it: Informazioni cliente
