Ubercart Make an Offer (6.x-1.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: Send
ro: Trimite

en: Customer Information
ro: Informații client
