Ubercart Make an Offer (6.x-1.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Name
ru: Название

en: Phone
ru: Телефон

en: Send
ru: Отправить

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Customer Information
ru: Информация о заказчике
