Ubercart Make an Offer (6.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Email
de: E-Mail

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Send
de: Senden

en: Phone No
de: Telefonnummer

en: Customer Information
de: Kundeninformationen
