Ubercart Make an Offer (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Send
fi: Lähetä

en: Customer Information
fi: Asiakkaan tiedot
