Ubercart Make an Offer (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Phone
uk: Телефон

en: Send
uk: Надіслати

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Phone No
uk: Номер телефону

en: Customer Information
uk: Інформація споживача
