Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer

en: The username %name does not exist.
af: Die gebruikersnaam %name bestaan nie.

en: User
af: Gebruiker

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Price
af: Prys

en: Role
af: Rol

en: Delete rule
af: Skap reël

en: Delete role
af: Wis rol uit

en: Save rule
af: Stoor reël
