Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: edit
am: አስተካክል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Delete rule
am: ህጉን አጥፋ
