Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: edit
ast: editar

en: The username %name does not exist.
ast: El usuariu %name nun esiste.

en: User
ast: Usuariu

en: Role
ast: Rol

en: Delete rule
ast: Desaniciar regla
