Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: The username %name does not exist.
be: Мянушка %name ня йснуе.

en: User
be: Карыстальнік

en: Delete role
be: Выдаліць статус

en: Save rule
be: Захаваць правіла
