Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmjeni

en: The username %name does not exist.
bs: Korisničko ime %name ne postoji.

en: User
bs: Korisnik

en: Role
bs: Uloga

en: Delete rule
bs: Izbriši pravilo
