Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: edit
cs: upravit

en: The username %name does not exist.
cs: Uživatelské jméno %name neexistuje.

en: User
cs: Uživatel

en: Price
cs: Cena

en: Delete rule
cs: Smazat pravidlo

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Delete role
cs: Smazat roli

en: Save rule
cs: Uložit pravidlo
