Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: edit
cy: golygu

en: The username %name does not exist.
cy: Nid yw enw defnyddiwr %name yn bodoli.

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Delete rule
cy: Dileu rheol

en: Delete role
cy: Dileu swyddogaeth

en: Save rule
cy: Cadw rheol
