Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: edit
el: επεξεργασία

en: The username %name does not exist.
el: Το όνομα λογαριασμού %name δεν υπάρχει.

en: User
el: Χρήστης

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Price
el: Tιμή

en: Role
el: Ρόλος

en: Delete rule
el: Διαγραφή ρόλου

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Delete role
el: Διαγραφή ρόλου

en: Save rule
el: Αποθήκευση κανόνα
