Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: انصراف

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: edit
fa: ویرایش

en: The username %name does not exist.
fa: نام کاربری %name وجود ندارد.

en: User
fa: کاربر

en: User role
fa: نقش کاربر

en: Role
fa: نقش

en: Delete rule
fa: حذف قانون
