Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: edit
gl: editar

en: The username %name does not exist.
gl: O/A usuario/a %name non existe.

en: User
gl: Usuario/a

en: Delete rule
gl: Eliminar regra

en: Delete role
gl: Borrar rol
