Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עדכן

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: User
he: משתמש

en: Price
he: מחיר

en: Role
he: תפקיד

en: Delete rule
he: מחיקת כלל

en: User name
he: שם משתמש

en: Delete role
he: מחק תפקיד

en: Save rule
he: שמירת כלל
