Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Töröl

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: The username %name does not exist.
hu: %name nevű felhasználó nem létezik.

en: User
hu: Felhasználó

en: User role
hu: Felhasználói csoport

en: Price
hu: Ár

en: Role
hu: Csoport

en: Delete rule
hu: Szabály törlése

en: User name
hu: Felhasználónév

en: edit page
hu: oldal szerkesztése

en: Delete role
hu: Csoport törlése

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Prices
hu: Árak

en: Save rule
hu: Szabály mentése

en: The amount the customer pays for the product.
hu: A megrendelő által a termékért fizetendő összeg.

en: Are you sure you want to delete this rule?
hu: Ez a szabály biztosan törölhető?

en: Pricing rule type
hu: Árazási szabály típusa
