Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: Questa azione è irreversibile.

en: edit
it: modifica

en: The username %name does not exist.
it: Il nome utente %name non esiste.

en: User
it: Utente

en: User role
it: Ruolo utente

en: Price
it: Prezzo

en: Role
it: Ruolo

en: Delete rule
it: Elimina regola

en: User name
it: Nome utente

en: Delete role
it: Elimina ruolo

en: Save rule
it: Salva regola

en: The amount the customer pays for the product.
it: L'ammontare pagato dal cliente per il prodotto.
