Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: The username %name does not exist.
jv: Jeneng panganggo %name ora ana.

en: User
jv: Panganggo

en: Role
jv: Aturan

en: Delete role
jv: Mbusek aturan
