Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: The username %name does not exist.
km: មិន​មាន​ឈ្មោះអ្នកប្រើ %name ឡើយ ។

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Role
km: តួនាទី

en: Delete rule
km: លុប​ច្បាប់

en: Delete role
km: លុប​តួ​នាទី

en: Save rule
km: រក្សាទុក​ច្បាប់
