Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: The username %name does not exist.
kn: %name ಅನ್ನುವ ಸದಸ್ಯರ ಹೆಸರು ಅಸ್ಥಿತ್ವದಲ್ಲಿ ಇಲ್ಲ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Save rule
kn: ಖಾಯಿದೆ ಉಳಿಸಿ
