Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: User
lt: Narys

en: User role
lt: Narių rolės

en: Price
lt: Kaina

en: Role
lt: rolė

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: User name
lt: Nario vardas

en: edit page
lt: redaguoti puslapį

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Save rule
lt: Įrašyti taisyklę

en: The amount the customer pays for the product.
lt: Suma kurią moką klientas už prekę.
