Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: edit
mn: засварлах

en: User
mn: Хэрэглэгч
