Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: edit
mr: संपादन

en: The username %name does not exist.
mr: %name हे सदस्य नाम अस्तीत्वात नाही

en: User
mr: सदस्य

en: Price
mr: किंमत
