Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ
