Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não poderá ser desfeita.

en: edit
pt: editar

en: The username %name does not exist.
pt: O usuário %name não existe.

en: User
pt: Usuário

en: Price
pt: Preço

en: Role
pt: Papel

en: Delete rule
pt: Apagar regra

en: User name
pt: Nome do usuário

en: Delete role
pt: Apagar papel

en: Save rule
pt: Salvar regra

en: The amount the customer pays for the product.
pt: O montante que o cliente paga pelo produto.
