Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Renunţă

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: The username %name does not exist.
ro: Utilizatorul  %name nu există.

en: User
ro: Utilizator

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Price
ro: Preţ

en: Role
ro: Rol

en: Delete rule
ro: Şterge regulă

en: Delete role
ro: Şterge rolul

en: Save rule
ro: Salvează regula
