Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
