Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: The username %name does not exist.
sk: Používateľské meno %name neexistuje.

en: User
sk: Používateľ

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Price
sk: Cena

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Delete rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Delete role
sk: Odstrániť kategóriu používateľov

en: Save rule
sk: Uložiť pravidlo
