Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anullo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: edit
sq: ndrysho

en: The username %name does not exist.
sq: Përdoruesi %name nuk ekziston.

en: User
sq: Përdoruesi

en: Delete rule
sq: Elemino rregullën

en: Delete role
sq: Elemino rolin

en: Save rule
sq: Ruaj rregullën
