Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: The username %name does not exist.
sv: Användarnamnet %name finns inte.

en: User
sv: Användare

en: User role
sv: Användarroll

en: Price
sv: Pris

en: Role
sv: Roll

en: Delete rule
sv: Radera rollen

en: User name
sv: Användarnamn

en: Delete role
sv: Radera roll

en: Save rule
sv: Spara regel

en: The amount the customer pays for the product.
sv: Beloppet kunden betalar för varan.
