Ubercart Member Pricing (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: delete
vi: xóa

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: edit
vi: sửa

en: The username %name does not exist.
vi: Tên người dùng %name không tồn tại.

en: User
vi: Người dùng

en: User role
vi: Vai trò của người dùng

en: Price
vi: Giá

en: Role
vi: Vai trò

en: Delete rule
vi: Xóa quy tắc

en: User name
vi: Tên người dùng

en: edit page
vi: sửa trang

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng
