Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: The username %name does not exist.
ar: لا وجود للمستخدم %name.

en: User
ar: مستخدم

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Price
ar: السعر

en: Role
ar: دور

en: Delete rule
ar: احذف القاعدة

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Delete role
ar: احذف الدور

en: Save rule
ar: حفظ القاعدة
