Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: The username %name does not exist.
be: Імя карыстальніка %name не існуе.

en: User
be: Карыстальнік

en: Role
be: Роля

en: Delete rule
be: Выдаліць правіла

en: Delete role
be: Выдаліць ролю

en: Save rule
be: Захаваць правіла
