Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: The username %name does not exist.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་གནས་མི་འདུག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Delete rule
bo: སྒྲིག་ལམ་དོར་བ།

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Delete role
bo: འགན་ནུས་བསུབ་པ
