Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: edit
da: redigér

en: The username %name does not exist.
da: Brugernavnet %name findes ikke.

en: User
da: Bruger

en: User role
da: Brugerrolle

en: Price
da: Pris

en: Role
da: Rolle

en: Delete rule
da: Slet regel

en: User name
da: Brugernavn

en: Delete role
da: Slet rolle

en: Save rule
da: Gem regel

en: The amount the customer pays for the product.
da: Beløbet som kunden betaler for varen.
