Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: edit
es: editar

en: The username %name does not exist.
es: El nombre de usuario %name no existe.

en: User
es: Usuario

en: User role
es: Rol de usuario

en: Price
es: Precio

en: Role
es: Rol

en: Delete rule
es: Eliminar regla

en: User name
es: Nombre de usuario

en: Delete role
es: Eliminar rol

en: Save rule
es: Guardar la regla

en: Applies to
es: Se aplica a

en: The amount the customer pays for the product.
es: Importe que paga el cliente por el producto.
