Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: The username %name does not exist.
et: Kasutajat %name pole olemas.

en: User
et: Kasutaja

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Price
et: Hind

en: Role
et: Roll

en: Delete rule
et: Kustuta reegel

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Delete role
et: Kustuta roll

en: Save rule
et: Salvesta reegel
