Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: edit
eu: editatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Role
eu: Rol

en: Delete rule
eu: Araua ezabatu

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Delete role
eu: Ezabatu zeregina

en: Save rule
eu: Gorde erregela
