Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: The username %name does not exist.
id: Anggota %name tidak ada.

en: User
id: Pengguna

en: User role
id: Peran pengguna

en: Price
id: Harga

en: Role
id: Peran

en: Delete rule
id: Hapus aturan

en: User name
id: Nama pengguna

en: Delete role
id: Hapus peran

en: Save rule
id: Simpan aturan
