Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Role
ka: როლი

en: Delete rule
ka: როლის წაშლა

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Delete role
ka: როლის წაშლა
