Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: edit
kk: түзету

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Delete rule
kk: Заңды жою

en: Delete role
kk: Рөлді өшіру

en: Save rule
kk: Заңды сақтау
