Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: The username %name does not exist.
ku: ناوی تێپەڕبوونی %name هەبوونی نییە.

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Delete rule
ku: یاسا بسڕەوە

en: Delete role
ku: ڕۆڵ بسڕەوە

en: Save rule
ku: یاسا هەڵگرە
